Wczasy odchudzające nad jeziorem. Mazury, Augustów

Ośrodek wypoczynkowy Vita w Augustowie położony nad jeziorem, we współpracy z centrum modelowania sylwetki Studio Svelte oferuje tygodniowe i dwutygodniowe wczasy odchudzające. 
Bazując na specjalnie dobranych zabiegach Studio Svelte z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o sprawdzonej skuteczności, takich jak kapsuła Vacuum Jet, platforma wibracyjna POWRX oraz rollmasaż z promieniowaniem podczerwonym Bodyroll Exclusive, opracowaliśmy efektywny program, który, w połączeniu z przynoszącą szybkie rezultaty, nie wymagającą ograniczania kalorii dietą białkowo-warzywną, w krótkim czasie pozwoli rozprawić się z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej – bez nadmiernych wyrzeczeń, osłabienia i uczucia głodu!

Pakiet 7-dniowych wczasów odchudzających w promocyjnej cenie 1180 zł obejmuje:

-6 noclegów w pokojach 2 i 3 i 4-osobowych lub dwupokojowych apartamentach rodzinnych
-4 smaczne, sycące wysokobiałkowe posiłki (codziennie niskowęglowodanowy deser!)
-indywidualną konsultację fizjoterapeuty z pomiarem parametrów ciała przed rozpoczęciem i po zakończeniu serii zabiegów
-codziennie pakiet fitness złożony z aktywności ruchowej w terenie oraz ćwiczeń na sali z wykorzystaniem kapsuł vacuum, platform wibracyjnych, rollmasażu i siłowni
-2 x basen - nowość!
-2 x sauna sucha 
-1 masaż 30 minut (możliwość dokupienia masaży w bardzo korzystnych cenach)
-opiekę fizjoterapeutyczną i lekarską
-prelekcję na temat zdrowej diety i suplementacji
-gabinet ortopedyczny i ginekologiczny na miejscu
-nieograniczone możliwości urozmaiconej aktywności fizycznej – pływania, wiosłowania, gry w tenisa, koszykówkę, siatkówkę, ping-ponga, nordic-walking, nart wodnych, jak i “leniuchowania” - wygrzewania na plaży lub przy kominku czy poddawania się odprężającym masażom!

Turnusy rozpoczynają się w niedzielę, kończą w sobotę.
W pakiecie dwutygodniowym 1 dodatkowy dzień gratis!

Wczasy odchudzające to świetna forma aktywnego wypoczynku, okazja do zainicjowania zdrowych zmian w naszym życiu oraz poznania różnorodności przyrody Mazur i Suwalszczyzny. Nie znajdziecie Państwo drugiej takiej oferty poszukując noclegu w okolicy niezwykłej Puszczy Augustowskiej.
Serdecznie zapraszamy!

Program zabiegów na ciało w Studio Svelte

Jak działają Vacuum JET, rollmasaż i platforma wibracyjna?

vacuumjetjpgPodczas treningu na Vacuum JET zostaje wytworzone podciśnienie przy pomocy pompy próżniowej, co wywołuje silne ukrwienie dolnych części ciała. Naturalnym następstwem wzmożonego ukrwienia jest przyspieszona przemiana materii, a więc aktywacja wydzielania kwasów tłuszczowych. Jednocześnie następuje przyspieszona regeneracja obszarów tkanek uszkodzonych z powodu niedokrwienia wywołanego złym krążeniem oraz aktywacja układu limfatycznego, jak również likwidacja wody związanej ze spalaną tkanką tłuszczową. Dodatkowa funkcja światła podczerwonego LED nasila spalanie tłuszczu, drenaż oraz daje efekt ujędrnienia skóry przez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Poprawa jakości i gęstości skóry przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie widoczności cellulitu. Zastosowanie aromasauny w urządzeniu pozwala na użycie antycellulitowych olejków w trakcie zabiegu. Zarówno światło LED, jak i aromasauna powodują zwiększenie przyswajania przez komórki substancji czynnych np. preparatów kosmetycznych zastosowanych przed zabiegiem.

rollmjpgRollmasaż przyspiesza przepływ krwi i limfy, a przez to powoduje szybsze wydalanie (katabolizm) produktów przemiany materii. Podobnie jak w Vacuum JET, podczerwień aktwizuje lipolizę, umożliwiając utylizację tłuszczy i glicerydów w tkankach podskórnych, ujędrnia i likwiduje cellulit, zastosowane tu lampy są przy tym silniejsze niż w Vacuum JET, gdzie elementem ograniczającym siłę zastosowanych lamp jest możliwość wystąpienie dyskomfortu cieplnego klienta w zamkniętej kapsule.

platforma-wibracyjna2jpgPlatforma wibracyjna pomocna jest w szybkim modelowaniu sylwetki i budowaniu tkanki mięśniowej kosztem tkanki tłuszczowej, co wpływa na estetykę figury. Ćwiczenia na platformie pozostają w synergii z pozostałymi urządzeniami, działają antycellulitowo zarówno poprzez drenaż limfatyczny, redukcję tkanki tłuszczowej, jak i poprawę kondycji skóry (wzmożona produkcja kolagenu) a co za tym idzie - zmniejszenie widoczności pomarańczowej skórki.

Masaż bańką chińską

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie.

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnychproduktów przemiany materii oraztoksynz organizmu.

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenażlimfatyczny.
Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja.

Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Ile kilogramów możemy w czasie wczasów zgubić?

To częste, ale nie do końca dobre pytanie. Dzięki zabiegom i diecie tracimy tłuszcz, ale i budujemy mięśnie, które ważą więcej od tłuszczu, rezultat więc będzie bardziej widoczny w obwodach, niż w kilogramach. W trakcie tygodniowego turnusu możemy zmniejszyć nasze obwody o kilka centymetrów, po dwu tygodniach - o kilkanaście. Dodatkowym efektem jest wymodelowanie ciała i ujędrnienie skóry.

Zapraszamy na stronę naszego partnera Studio Svelte.

Wszelkie informacje o wczasach odchudzających uzyskasz również dzwoniąc na numer:
tel. kom. 690 460 502