VITA - Hotel z basenem, sauna, siłownia, masaż - Augustów

Od sezonu wakacyjnego 2016 uruchomiliśmy do dyspozycji naszych gości kompleks SPA & Wellness. Wyróżniamy się na tle innych ośrodków i hoteli w Augustowie oferując na miejscu dla Państwa:


Basen oraz sauna - cena 1000 PLN za 4 godziny

W nowym budynku znajduje się basen rekreacyjny o wymiarach 8,5 x 3,5 m. Należy poinformować recepcję 24h wcześniej o chęci korzystania z basenu.

Trzy sauny (w tym jedna nad jeziorem z możliwością korzystania przez cały rok)   - od 1 września w cenie pobytu - tylko w przypadku powyżej 4 osób w VITA Augustów

Do Państwa dyspozycji mamy trzy sauny suche - jedna w budynku głównym, druga w nowym budynku z basenem, trzecia w domku nad jeziorem - 150 PLN.

Siłownia - w cenie pobytu

Dla Gości oferujemy siłownię oraz zabiegi na urządzeniach wspomagających odchudzanie.

Kort tenisowy - w cenie pobytu

Na terenie naszego ośrodka znajduje się pełnowymiarowy kort tenisowy oraz profesjonalny stół do ping-ponga. 

Przejażdżki motorówką po augustowskich jeziorach

Dla zainteresowanych oferujemy przejażdżki motorówką po jeziorze Necko oraz Białym. Istnieje też możliwość nauki pływania na nartach wodnych. Cena do ustalenia w zależności od ilości osób i czasu.

Sprzęt wodny - 5 PLN za godzinę

Do Państwa dyspozycji mamy:

dwa kajaki

dwa rowery wodne
łódkę

Ognisko i grill

Do Państwa dyspozycji mamy zadaszony grill z wygodną biesiadną ławą. Istnieje również możliwość rozpalenia ogniska w wyznaczonym miejscu - cena za drzewo opałowe oraz metalowe patyki do kiełbasek - 300 PLN za dwie godziny

Sala konferencyjna

Organizujemy spotkania biznesowe, integracyjne dla grup zorganizowanych. Mamy do Państwa dyspozycji salę konferencyjną na 40 osób.

Bania - 600 PLN za dwie godziny

Gabinet ginekologiczny oraz ortopedyczny 

Nieograniczone możliwości urozmaiconej aktywności fizycznej:

pływania, wiosłowania, gry w tenisa, koszykówkę, siatkówkę, ping-ponga, nordic-walking, pływania na nartach wodnych, jak i "leniuchowania" - wygrzewania na plaży lub przy kominku czy poddawania się odprężającym masażom i kuracjom w saunie.

Dzięki nowemu zakresowi usług SPA & WELLNESS, wczasy w VITA Augustów łączą aktywność fizyczną, zbilansowaną dietę oraz odpoczynek. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Atrakcje Augustowa

Odwiedzając nas, mają Państwo okazję zwiedzić przepiękną Suwalszczyznę: Stańczyki, Smolniki, klasztor na Wigrach, Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej, Kanał Augustowski, pałac Paca w Dowspudzie, szlaki wodne Czarnej Hańczy, Rospudy oraz jezior augustowskich.

Dodatkowe atrakcje Augustowa:

- spływy kajakowe (Czarna Hańcza, Raspuda)

- rejsy gondolami i statkami, po jeziorach augustowskich

- wyciąg nart wodnych (jezioro Necko)

- przejażdżki kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym

- wycieczki autokarowe: Wilno, Troki

- jazda konna

- basen miejski